Nemocnice Jindřichův Hradec spustila projekt MEDIC ON BOARD

Intenzivní stáž  MEDIC ON BOARD je určena všem studentům 5. a 6. ročníků medicíny.  Budoucím lékařům nabízí možnost získat důležité zkušenosti tzv. „z první ruky”. Po celou dobu praxe jim bude k dispozici odborník z naší nemocnice a veškeré potřebné moderní vybavení.

 

 

Chceme, aby se studenti u nás cítili „jako doma”, a proto nemocnice pro přihlášené zajistí ubytování přímo v Jindřichově Hradci. Bonusem tak je, že stážisté budou mít možnost poznat krásné město i malebnou jihočeskou přírodu v okolí.

 

Pro komplexní informace, přehlednost a snadnější možnost přihlášení byly k projektu spuštěny webové stránky www.mediconboard.cz.  Potenciální zájemci zde najdou všechny potřebné informace a kontakty. K přihlášení stačí vyplnit jednoduchý online formulář. Součástí webu je i nové propagační video, ve kterém naši lékaři celý projekt představují. 

 

   

 

Tento projekt je přínosný oboustranně. Věříme, že když mladým medikům ukážeme reálné lidi, reálné akce a celkové reálné nemocniční prostředí, budou se k nám rádi vracet.

 

„Pro mladé lékaře je zcela zásadní začít kariéru se správnými lidmi a naše akce je jednou z možností, jak se s nimi seznámit. Mladí medici si mohou vybrat konkrétní oddělení naší nemocnice a během jednoho týdne poznají daný obor v celé jeho šíři. Měla by to pro ně být TAK TROCHU LEPŠÍ PRAXE.“ říká ředitel Nemocnice Jindřichův Hradec a primář ARO MUDr. Vít Lorenc.

 

Projekt MOB je komplexní multioborová stáž a nespadá do rámce povinných lékařských praxí lékařských fakult. 

 

       

     

 

 

foto: Martin Kozák