Facebook
Pridat stránku do oblíbených
Mapa stránek
Hlavní strana
21/06/2016
Den zdraví

Ve středu 8. 6. 2016 se v NEMJH uskutečnil preventivně zaměřený program Den zdraví, pořádaný Týmem pro podporu zdraví. Tímto programem se snažíme vést své pacienty, ale také i náš personál k odpovědnosti za své zdraví. V proběhu Dne zdraví jsme poskytovali odborné poradenství zaměřené na péči o zdraví a informace, jak účinně předcházet mnoha zdravotním problémům.

Návštěvníci této akce ocenili, že si mohou v průběhu Dne zdraví nechat zdarma odborníky prověřit svou zdravotní kondici a to změřením tlaku, stanovením BMI, zjištěním množství cukru a cholesterolu v krvi. Celkem jsme provedli přes 150 těchto vyšetření. Velký zájem byl i o výživové poradenství a poradenství fyzioterapeutické, kde jste se mohli naučit se správné cviky proti bolesti zad a prevence inkontinence.

Veřejnost také projevila velký zájem o vyšetření pro samoplátce, bližší informace naleznete zde. Návštěvníkům bylo také umožněno seznámit se s produkty, které nabízely firmy, a některé produkty si mohli sami vyzkoušet. Vedle dodavatelských firem, byla zde prezentována i naše lékárna, která nabízela široké spektrum produktů a v neposlední řadě se prezentovala odbornicí přes homeopatii, kdy o její rady měla veřejnost velký zájem. Vedle firem, které nabízejí jednotlivé produkty do naší nemocnice, zde měla také zastoupení VZP, která informovala klienty o preventivních programech a svým pozitivním přístupem a kvalitní nabídkou služeb si získala i nové klienty.

Preventivní prohlídky mohou zachránit život, proto chceme poukázat na důležitost péče a odpovědnost každého z nás o své zdraví.

Naše nemocnice bude i nadále podporovat prevenci zdraví a informace o pořádaných akcí budou včas veřejnosti prezentovány.

Fotogalerie

IMG_20160608_101001IMG_20160608_100901IMG_20160608_093056DSCN3010

Copyright © 2011 - 2019 Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

Kontakt Mapa stránek Facebook

Certifikáty a osvědčení:
nemjh_certifikat_hospitalizovani_pacienti_kraj_2018 nemjh_certifikat_ambulantni_pacienti_kraj_2018 nemjh_certifikat_ambulantni_pacienti_cr_2018 AAA Czech Stability Award certifikat_akreditace_2015 5.místo_absolutní_vítěz_ČR_NEMOCNICE JINDŘICHŮV HRADEC, A.S. 3.místo v kraji_zaměstnanci_Nemocnice Jindřichův Hradec 2.místo v kraji_pacienti_ČR_hospitalizovaní_Nemocnice Jindřichův Hradec,... Ocenění "Nemocnice ČR 2014 očima hospitalizovaných pacientů - 1. místo 2.místo v kraji pacienti ČR ambulantní Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. Certifikát o udělení akreditace Diplom Nemocnice roku 2008 očima pacientů Diplom Nemocnice roku 2008 dle finančního zdraví