Den zdraví

Ve středu 8. 6. 2016 se v NEMJH uskutečnil preventivně zaměřený program Den zdraví, pořádaný Týmem pro podporu zdraví. Tímto programem se snažíme vést své pacienty, ale také i náš personál k odpovědnosti za své zdraví. V proběhu Dne zdraví jsme poskytovali odborné poradenství zaměřené na péči o zdraví a informace, jak účinně předcházet mnoha zdravotním problémům.

Návštěvníci této akce ocenili, že si mohou v průběhu Dne zdraví nechat zdarma odborníky prověřit svou zdravotní kondici a to změřením tlaku, stanovením BMI, zjištěním množství cukru a cholesterolu v krvi. Celkem jsme provedli přes 150 těchto vyšetření. Velký zájem byl i o výživové poradenství a poradenství fyzioterapeutické, kde jste se mohli naučit se správné cviky proti bolesti zad a prevence inkontinence.
Veřejnost také projevila velký zájem o vyšetření pro samoplátce, bližší informace naleznete zde. Návštěvníkům bylo také umožněno seznámit se s produkty, které nabízely firmy, a některé produkty si mohli sami vyzkoušet. Vedle dodavatelských firem, byla zde prezentována i naše lékárna, která nabízela široké spektrum produktů a v neposlední řadě se prezentovala odbornicí přes homeopatii, kdy o její rady měla veřejnost velký zájem. Vedle firem, které nabízejí jednotlivé produkty do naší nemocnice, zde měla také zastoupení VZP, která informovala klienty o preventivních programech a svým pozitivním přístupem a kvalitní nabídkou služeb si získala i nové klienty.
Preventivní prohlídky mohou zachránit život, proto chceme poukázat na důležitost péče a odpovědnost každého z nás o své zdraví.
Naše nemocnice bude i nadále podporovat prevenci zdraví a informace o pořádaných akcí budou včas veřejnosti prezentovány.
Fotogalerie

IMG_20160608_101001IMG_20160608_100901IMG_20160608_093056DSCN3010