Nemocnice Jindřichův Hradec

Pohotovost

pro děti pro dospělé
Po-Pá 17:00 – 21:00 18:00 – 21:00
So, Ne, Sv 09:00 – 21:00 09:00 – 18:00
Telefon 384 376 166, 384 376 337 384 376 841, 384 376 840

Kontakt

384 376 111 (spojovatelka)

Naplánujte si cestu k nám na MAPY.CZ

PLÁN AREÁLU

Aktuality

Novinky

Výstava historických i současných sanitních vozů v areálu nemocnice

Od dvanáctsetdvojky po moderní malou mobilní nemocnici

 

V areálu Nemocnice Jindřichův Hradec se koná výstava historických i současných sanitních vozů. Nemocnice letos slaví 130 let od svého vzniku a v rámci oslav výročí si pro návštěvníky připravila průřez historií sanitních vozů. Jak šel čas v nemocničním vozovém parku, se můžete přijít podívat za pavilon F ještě do úterý 26. září.

Přečíst

Novinka - sestra
Novinky

IV. Jindřichohradecké ošetřovatelské dny

Nemocnice Jindřichův Hradec pořádá dne 12. října 2023 v Hotelu Concertino Zlatá Husa vzdělávací akci, IV. Jindřichohradecké ošetřovatelské dny, určenou pro nelékařské zdravotnické pracovníky.

Konference s názvem Srdeční záležitost… je v letošním roce zaměřena na kardio problematiku.

 

Bližší informace a registrace na IV. Jindřichohradecké ošetřovatelské dny zde.

Přečíst

Novinky

Rozhovor s novým primářem chirurgického oddělení

Z pražské fakultní do jihočeské okresní nemocnice

 

„Pro mladé lékaře je menší nemocnice ideální, tolik rozmanitých zkušeností jinde neposbírají a já je rád provedu,“ říká nový primář chirurgie v Nemocnici Jindřichův Hradec Lukáš Havlůj.

Lukáš Havlůj po 24 letech chirurgické práce ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady kývl na nabídku z jindřichohradecké nemocnice a od května letošního roku je primářem chirurgického oddělení. Kromě toho, že chce pokračovat s provozem specializované a vyhlášené ambulance chirurgie ruky a kýlního centra, rozšiřuje se pod jeho vedením záběr onkologických operací a důrazklade i na komplexní předoperační přípravu pacienta. O tom, co na jindřichohradecké chirurgii všechno umí, jak lze poznat některá onemocnění už z tváře člověka, anebo proč se mladí lékaři nehrnou do chirurgických oborů si přečtěte v rozhovoru s primářem Lukášem Havlůjem.

Přečíst

Novinky

Zrušení odběrového místa Covid-19

20. 4. 2023 došlo ke změně v přístupu k onemocnění Covid-19. Ministerstvo zdravotnictví toto onemocnění vyřadilo ze seznamu nemocí, za jejichž šíření hrozí trestní stíhání a tím se Covid-19 řadí mezi běžná respirační onemocnění.

Přečíst

Novinky

Světový den hygieny rukou

Jako každý rok si 5. května připomeneme Světový den hygieny rukou, který vyhlásila Světová zdravotnická organizace (WHO) a který podporuje i naše nemocnice.

Přečíst

···