Facebook
Pridat stránku do oblíbených
Mapa stránek
Hlavní strana
26/07/2011
Informace k vjezdovému systému (pro majitele identifikačních čipů)

Dnem 30.6.2011 bude zahájen zkušební provoz evidence identifikačních čipů při průjezdu vozidel do areálu. Uživatelé čipů musí bezpodmínečně dodržovat pravidlo párování vjezdu s výjezdem (vjezd – výjezd – vjezd – výjezd).

Systém povolí výjezd z areálu pouze po předchozím vjezdu (a naopak). To znamená, že nelze se stejným čipem projet opakovaně stejným směrem. Interval mezi vjezdem a výjezdem není časově omezen, bude však monitorován a evidován.

Copyright © 2011 - 2019 Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

Kontakt Mapa stránek Facebook

Certifikáty a osvědčení:
AAA Czech Stability Award certifikat_akreditace_2015 5.místo_absolutní_vítěz_ČR_NEMOCNICE JINDŘICHŮV HRADEC, A.S. 3.místo v kraji_zaměstnanci_Nemocnice Jindřichův Hradec 2.místo v kraji_pacienti_ČR_hospitalizovaní_Nemocnice Jindřichův Hradec,... 1.místo v kraji_pacienti_ČR_ambulantní_Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.... Ocenění "Nemocnice ČR 2014 očima hospitalizovaných pacientů - 1. místo 2.místo v kraji pacienti ČR ambulantní Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. Certifikát o udělení akreditace Diplom Nemocnice roku 2008 očima pacientů Diplom Nemocnice roku 2008 dle finančního zdraví