Facebook
Pridat stránku do oblíbených
Mapa stránek
Hlavní strana
08/03/2016
Zřízení nutriční ambulance

Pro preskripci domácí enterální výživy (DEV – sondou / PEG či sippingem) je od 1.3.2016 zřízena nutriční ambulance – MUDr. Hojný, ordinační doba: středa 14­:15 hodin, v prostoru GE ambulance NEMJH.

Pacienty je možno objednávat na tel. čísle GE ambulance +420 384 376 198. Pro zařazení do programu DEV je nutná lékařská zpráva s uvedením:
 

  • telefonického kontaktu na pac. či jeho blízké (kromě obvyklých nacionálií a ZP)
  • základní dg. se vztahem k aktuální poruše výživy (vč. číselného kódu)
  • ostatních významných dg. včetně event. pooper. stavů (zejména st.p. resekci GIT, stomie, zavedení PEG…)
  • podrobné epikrízy aktuálního onemocnění s hodnocením stavu výživy (BMI, kvantifikace váhového úbytku, základní labor. parametry – KO, urea, kreat., minerály, bilir., JT, cholinesterasa, albumin, CRP, Fe) a důvodem požadování DEV Domácí parenterální výživa bude nadále soustředěna do krajské nutriční amb. dr. Staňka na interním odd. Nemocnice Č. Budějovice.

Copyright © 2011 - 2019 Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

Kontakt Mapa stránek Facebook

Certifikáty a osvědčení:
nemjh_certifikat_hospitalizovani_pacienti_kraj_2018 nemjh_certifikat_ambulantni_pacienti_kraj_2018 nemjh_certifikat_ambulantni_pacienti_cr_2018 AAA Czech Stability Award certifikat_akreditace_2015 5.místo_absolutní_vítěz_ČR_NEMOCNICE JINDŘICHŮV HRADEC, A.S. 3.místo v kraji_zaměstnanci_Nemocnice Jindřichův Hradec 2.místo v kraji_pacienti_ČR_hospitalizovaní_Nemocnice Jindřichův Hradec,... Ocenění "Nemocnice ČR 2014 očima hospitalizovaných pacientů - 1. místo 2.místo v kraji pacienti ČR ambulantní Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. Certifikát o udělení akreditace Diplom Nemocnice roku 2008 očima pacientů Diplom Nemocnice roku 2008 dle finančního zdraví