Facebook
Pridat stránku do oblíbených
Mapa stránek
Hlavní strana
12/06/2015
Zdravé dny s VZP zavítají do Nemocnice Jindřichův Hradec

V úterý 16. 6. 2015 proběhne den plný zábavy a poučení, který připravila naše pojišťovna ve spolupráci s Jindřichohradeckou nemocnicí.

V čase od 9.00 do 15.00 hodin můžete přímo v areálu nemocnice navštívit stany s bohatým programem, které budou umístěny na parkovišti u vchodu z Vídeňské ulice.

Součástí odborného programu zajišťovaného zdravotnickým zařízením bude měření glykémie, cholesterolu, vyšetření krevního obrazu, krevního tlaku a BMI, možná bude na místě i konzultace s lékařem.

VZP nabídne služby nutriční terapeutky, konzultace s profesionálním trenérem, ukázky správné výživy, praktické ukázky a nácvik základů první pomoci, pro děti model lidského těla, znalostní testy ze zdravovědy. Všichni účastníci se také mohou zapojit do pohybových aktivit na steppru či cyklotrenažéru.

Druhý den bude v areálu transfusní stanice v rámci Světového dne dárců krve následovat akce Den s dárci, na kterém se opět naše pojišťovna podílí.

Srdečně vás zveme na obě akce a těšíme se na setkání s vámi.


Dokumenty oddělení

VZP zdravé dny - leták
Ostatní | VZP zdravé dny - leták
Formát souboru: pdf
12/06/2015
1.8 MB

Copyright © 2011 - 2019 Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

Kontakt Mapa stránek Facebook

Certifikáty a osvědčení:
AAA Czech Stability Award certifikat_akreditace_2015 5.místo_absolutní_vítěz_ČR_NEMOCNICE JINDŘICHŮV HRADEC, A.S. 3.místo v kraji_zaměstnanci_Nemocnice Jindřichův Hradec 2.místo v kraji_pacienti_ČR_hospitalizovaní_Nemocnice Jindřichův Hradec,... 1.místo v kraji_pacienti_ČR_ambulantní_Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.... Ocenění "Nemocnice ČR 2014 očima hospitalizovaných pacientů - 1. místo 2.místo v kraji pacienti ČR ambulantní Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. Certifikát o udělení akreditace Diplom Nemocnice roku 2008 očima pacientů Diplom Nemocnice roku 2008 dle finančního zdraví