12/06/2015 Zdravé dny s VZP zavítají do Nemocnice Jindřichův Hradec

V úterý 16. 6. 2015 proběhne den plný zábavy a poučení, který připravila naše pojišťovna ve spolupráci s Jindřichohradeckou nemocnicí.

V čase od 9.00 do 15.00 hodin můžete přímo v areálu nemocnice navštívit stany s bohatým programem, které budou umístěny na parkovišti u vchodu z Vídeňské ulice.

Součástí odborného programu zajišťovaného zdravotnickým zařízením bude měření glykémie, cholesterolu, vyšetření krevního obrazu, krevního tlaku a BMI, možná bude na místě i konzultace s lékařem.

VZP nabídne služby nutriční terapeutky, konzultace s profesionálním trenérem, ukázky správné výživy, praktické ukázky a nácvik základů první pomoci, pro děti model lidského těla, znalostní testy ze zdravovědy. Všichni účastníci se také mohou zapojit do pohybových aktivit na steppru či cyklotrenažéru.

Druhý den bude v areálu transfusní stanice v rámci Světového dne dárců krve následovat akce Den s dárci, na kterém se opět naše pojišťovna podílí.

Srdečně vás zveme na obě akce a těšíme se na setkání s vámi.

Dokumenty oddělení

VZP zdravé dny - leták