Facebook
Pridat stránku do oblíbených
Mapa stránek
Hlavní strana
20/01/2015
Vždyť píseň zažene tíseň…

Už v Prodané nevěstě se zpívá „ Proč bychom se netěšili, když nám Pán Bůh zdraví dá“.
Žít a vyhlížet příští dny s nadějí, je důležité. Naděje je podstatná pro tělesné, duševní i duchovní zdraví. Kdo by to nepotřeboval?

Předvánoční zpívání studentů Střední zdravotnické školy v Jindřichově Hradci s hudebním doprovodem a pod vedením jejich profesora Antonína Hurycha, potěšilo a povzbudilo nejen personál jindřichohradecké nemocnice, ale také pacienty oddělení Interen C a D, Neurologie a Ortopedie a nakonec i ONRP B.

Povánoční zpívání žáků 6. Základní školy s hudebním doprovodem učitelky Jindřišky Bubnové na odděleních ONRP A, ONRP B a Sociálních lůžek, radostně naladilo na počátku darovaného roku 2015 všechny zúčastněné.

Benjamin Kraus
nemocniční kaplan

Fotogalerie

Vždyť píseň zažene tíseň…Vždyť píseň zažene tíseň…Vždyť píseň zažene tíseň…Vždyť píseň zažene tíseň…Vždyť píseň zažene tíseň…Vždyť píseň zažene tíseň…Vždyť píseň zažene tíseň…Vždyť píseň zažene tíseň…Vždyť píseň zažene tíseň…

Copyright © 2011 - 2019 Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

Kontakt Mapa stránek Facebook

Certifikáty a osvědčení:
AAA Czech Stability Award certifikat_akreditace_2015 5.místo_absolutní_vítěz_ČR_NEMOCNICE JINDŘICHŮV HRADEC, A.S. 3.místo v kraji_zaměstnanci_Nemocnice Jindřichův Hradec 2.místo v kraji_pacienti_ČR_hospitalizovaní_Nemocnice Jindřichův Hradec,... 1.místo v kraji_pacienti_ČR_ambulantní_Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.... Ocenění "Nemocnice ČR 2014 očima hospitalizovaných pacientů - 1. místo 2.místo v kraji pacienti ČR ambulantní Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. Certifikát o udělení akreditace Diplom Nemocnice roku 2008 očima pacientů Diplom Nemocnice roku 2008 dle finančního zdraví