Vánoční zpěv sboru Nova Domus

Zpěv je lék, zvláště když víte jak na to. Spojuje nás se sebou samými i s druhými.
Tuto skutečnost zná a praktikuje také učitelka Základní školy ve Štítného ulici, Mgr. Ivana Písařová, která s dětským pěveckým sborem Nova Domus ve čtvrtek 4.12.2014 již tradičně podarovala pacienty a klienty jindřichohradecké nemocnice písněmi.

Rozesmáté tváře pacientů i personálu na Odděleních následné a ošetřovatelské péče – LDN a ONP a
na Oddělení sociálních lůžek, byly zřejmým svědectvím, jaká je hudba a zpěv „mocná čarodějka“.
Adventní čas umocňuje dojmy i vzpomínky. Poselství vánočních koled hovoří o radostné skutečnosti narozeného Spasitele. Na náročný život nemusíme být sami. Nejen pacient potřebuje žít nadějí. Každý z nás touží po radostné přítomnosti a nadějné budoucnosti.
NARODIL SE KRISTUS PÁN – VESELME SE.
Benjamin Kraus
nemocniční kaplan

Fotogalerie

Vánoční zpěv - Dobrovolníci a Nova DomusVánoční zpěv - Dobrovolníci a Nova DomusVánoční zpěv - Dobrovolníci a Nova DomusVánoční zpěv - Dobrovolníci a Nova Domus