Facebook
Pridat stránku do oblíbených
Mapa stránek
Hlavní strana
04/08/2016
Uzavírka hlavního vjezdu „A“ do areálu NEMJH

V souvislosti s dokončením výstavby lékárny a nového hlavního vstupu do nemocnice bude od 8. 8. 2016 uzavřen vjezd „A“ pro veškerou automobilovou dopravu od kruhového objezdu z Vídeňské ulice. Pro příchozí pacienty bude zajištěn vstup do hlavního vchodu nemocnice ohraničeným koridorem.

Pro soukromou automobilovou dopravu zůstává otevřen vjezd „B“ z ulice U Nemocnice (proti prodejně COOP).

Pro dopravní zdravotní službu, vozy RZP a zásobování bude ve všední dny sloužit od 6 hodin do 18 hodin náhradní technický vjezd „E“ ze Zborovské ulice.

Předpokládané ukončení akce je v polovině září tohoto roku a tím dojde k lepšímu přístupu pro pacienty do nemocnice.

Copyright © 2011 - 2019 Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

Kontakt Mapa stránek Facebook

Certifikáty a osvědčení:
AAA Czech Stability Award certifikat_akreditace_2015 5.místo_absolutní_vítěz_ČR_NEMOCNICE JINDŘICHŮV HRADEC, A.S. 3.místo v kraji_zaměstnanci_Nemocnice Jindřichův Hradec 2.místo v kraji_pacienti_ČR_hospitalizovaní_Nemocnice Jindřichův Hradec,... 1.místo v kraji_pacienti_ČR_ambulantní_Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.... Ocenění "Nemocnice ČR 2014 očima hospitalizovaných pacientů - 1. místo 2.místo v kraji pacienti ČR ambulantní Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. Certifikát o udělení akreditace Diplom Nemocnice roku 2008 očima pacientů Diplom Nemocnice roku 2008 dle finančního zdraví