04/08/2016 Uzavírka hlavního vjezdu „A“ do areálu NEMJH

V souvislosti s dokončením výstavby lékárny a nového hlavního vstupu do nemocnice bude od 8. 8. 2016 uzavřen vjezd „A“ pro veškerou automobilovou dopravu od kruhového objezdu z Vídeňské ulice. Pro příchozí pacienty bude zajištěn vstup do hlavního vchodu nemocnice ohraničeným koridorem.

Pro soukromou automobilovou dopravu zůstává otevřen vjezd „B“ z ulice U Nemocnice (proti prodejně COOP).

Pro dopravní zdravotní službu, vozy RZP a zásobování bude ve všední dny sloužit od 6 hodin do 18 hodin náhradní technický vjezd „E“ ze Zborovské ulice.

Předpokládané ukončení akce je v polovině září tohoto roku a tím dojde k lepšímu přístupu pro pacienty do nemocnice.