Facebook
Pridat stránku do oblíbených
Mapa stránek
Hlavní strana
18/04/2017
Světový den melanomu

Každý zájemce, který v pondělí 24. dubna mezi 8. a 15. hodinou zavítá na kožní ambulanci MUDr. Jindrové na poliklinice ve 4. patře Nemocnice Jindřichův Hradec bude mít příležitost nechat si zdarma vyšetřit kůži.

Touto akcí se Nemocnice Jindřichův Hradec připojuje k Světovému dni melanomu, který každoročně upozorňuje veřejnost na nebezpečí rakoviny kůže, jenž stále zůstává jedním z nejčastějších zhoubných onemocnění a souvisí s riziky nadměrného opalovaní, spálení kůže v dětství a pozitivní rodinnou anamnézou.

Světový den melanomu – plakát
nemjh_den_melanomu_poster

Copyright © 2011 - 2018 Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

Kontakt Mapa stránek Facebook

Certifikáty a osvědčení:
AAA Czech Stability Award certifikat_akreditace_2015 5.místo_absolutní_vítěz_ČR_NEMOCNICE JINDŘICHŮV HRADEC, A.S. 3.místo v kraji_zaměstnanci_Nemocnice Jindřichův Hradec 2.místo v kraji_pacienti_ČR_hospitalizovaní_Nemocnice Jindřichův Hradec,... 1.místo v kraji_pacienti_ČR_ambulantní_Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.... Ocenění "Nemocnice ČR 2014 očima hospitalizovaných pacientů - 1. místo 2.místo v kraji pacienti ČR ambulantní Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. Certifikát o udělení akreditace Diplom Nemocnice roku 2008 očima pacientů Diplom Nemocnice roku 2008 dle finančního zdraví