Facebook
Pridat stránku do oblíbených
Mapa stránek
Hlavní strana
Současnost

Nemocnice je umístěna v centru města, v těsném sousedství vilové čtvrti.Je dobře dosažitelná osobně i veřejnou dopravou. Ambulantní část představuje poliklinika, která se nachází v areálu nemocnice. V poliklinice je zastoupen také soukromý sektor řadou všeobecných lékařů i specialistů. Na budovu polikliniky je připojena lékárna patřící společnosti Lékárna u nemocnice, s.r.o..
 
V současné době má nemocnice 338 lůžek na 10 lůžkových odděleních: Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.
ARO, NIP, chirurgie, dětské, gynekologicko-porodnické, interní, neurologické, ortopedické, usní-nosní-krční a následné a rehabilitační péče.
 
Ambulantní služby poskytuje v oborech:
Interna, Neurologie, Pediatrie, Gynekologie, Chirurgie, ARO, Oční, Ušní-nosní-krční, Urologie, Ortopedicko-traumatologické, Kožní, Klinická onkologie, Hemodialýza, Praktický lékař pro dospělé, Klinická biochemie, Radiodiagnostika, Hematologie a krevní transfúze, Rehabilitace a fyzioterapie, Patologie, Mikrobiologie, Doprava.

Copyright © 2011 - 2019 Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

Kontakt Mapa stránek Facebook

Certifikáty a osvědčení:
nemjh_certifikat_hospitalizovani_pacienti_kraj_2018 nemjh_certifikat_ambulantni_pacienti_kraj_2018 nemjh_certifikat_ambulantni_pacienti_cr_2018 AAA Czech Stability Award certifikat_akreditace_2015 5.místo_absolutní_vítěz_ČR_NEMOCNICE JINDŘICHŮV HRADEC, A.S. 3.místo v kraji_zaměstnanci_Nemocnice Jindřichův Hradec 2.místo v kraji_pacienti_ČR_hospitalizovaní_Nemocnice Jindřichův Hradec,... Ocenění "Nemocnice ČR 2014 očima hospitalizovaných pacientů - 1. místo 2.místo v kraji pacienti ČR ambulantní Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. Certifikát o udělení akreditace Diplom Nemocnice roku 2008 očima pacientů Diplom Nemocnice roku 2008 dle finančního zdraví