Facebook
Pridat stránku do oblíbených
Mapa stránek
Hlavní strana
18/04/2014
Otevření Urgentního příjmu

Od úterý 22.4.2014 bude otevřen Urgentní příjem – EMERGENCY Nemocnice Jindřichův Hradec. Jeho nepřetržitý provoz bude mít charakter multioborového oddělení, takže bude zajišťovat péči pro proud dospělých pacientů přicházející do nemocnice pro akutně vzniklé onemocnění.

Dále bude sloužit pro zajištění péče pro pacienty v rámci LSPP a v neposlední řadě na toto místo budou transportováni všichni pacienty zdravotnickou záchrannou službou. Celé oddělení je tvořeno 2 jednotlivými ambulancemi, dále ambulancí LSPP a 5 expektačními lůžky. Primářem oddělení je MUDr. Filip Řeřicha a staniční sestrou je Hana Veselá.

Pro zajímavost přikládáme prezentaci ze dne otevřených dveří – ke stažení zde.

Copyright © 2011 - 2019 Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

Kontakt Mapa stránek Facebook

Certifikáty a osvědčení:
AAA Czech Stability Award certifikat_akreditace_2015 5.místo_absolutní_vítěz_ČR_NEMOCNICE JINDŘICHŮV HRADEC, A.S. 3.místo v kraji_zaměstnanci_Nemocnice Jindřichův Hradec 2.místo v kraji_pacienti_ČR_hospitalizovaní_Nemocnice Jindřichův Hradec,... 1.místo v kraji_pacienti_ČR_ambulantní_Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.... Ocenění "Nemocnice ČR 2014 očima hospitalizovaných pacientů - 1. místo 2.místo v kraji pacienti ČR ambulantní Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. Certifikát o udělení akreditace Diplom Nemocnice roku 2008 očima pacientů Diplom Nemocnice roku 2008 dle finančního zdraví