Facebook
Pridat stránku do oblíbených
Mapa stránek
Hlavní strana
31/05/2017
Otevření nové ambulance chirurgie ruky

V květnu tohoto roku byla při chirurgickém oddělení nemocnice Jindřichův Hradec otevřena ambulance chirurgie ruky.

Předmětem péče bude komplexní péče o úrazy ať už skeletu, šlach, ligament či ostatních tkání v obasti zápěstí a ruky a také řešení časných i pozdních komplikací a funkčních následků těchto úrazů

Do oblasti péče též patří: M. Dupuytren, kompresní neuropatie, tendinopatie, zánětlivé stavy a jejich doléčení stavů, primární rizartosa, regional pain sy. atd.

Pacienti budou v naší ambulanci dlouhodobě dispensarizováni s důrazem na dobře fungující poradenství, rehabilitaci a spolupráci lékař – pacient. Po vyčerpání konservativních a rehabilitačních postupů budou poskytovány operační zákroky – ať již drobné v rámci ambulantní návštěvy na zákrokovém sálku nebo rozsáhlejší za hospitalizace na chirurgickém oddělení.

Ošetřování pacientů bude probíhat ve spolupráci s fyzioterapeuty rhc oddělení, ortopedicko-traumatologickým oddělení a pracovištěm Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie Vysoké nad Jizerou.

Ambulance je otevřena každou středu od 7:30 do 15:00 a je situována v přízemí polikliniky, číslo dveří 120. Objednávání pacientů na telefonním čísle 384 376 219, v ordinační dobu, nejlépe po telefonické konzultaci s MUDr. Dvořákem.

Copyright © 2011 - 2019 Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

Kontakt Mapa stránek Facebook

Certifikáty a osvědčení:
AAA Czech Stability Award certifikat_akreditace_2015 5.místo_absolutní_vítěz_ČR_NEMOCNICE JINDŘICHŮV HRADEC, A.S. 3.místo v kraji_zaměstnanci_Nemocnice Jindřichův Hradec 2.místo v kraji_pacienti_ČR_hospitalizovaní_Nemocnice Jindřichův Hradec,... 1.místo v kraji_pacienti_ČR_ambulantní_Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.... Ocenění "Nemocnice ČR 2014 očima hospitalizovaných pacientů - 1. místo 2.místo v kraji pacienti ČR ambulantní Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. Certifikát o udělení akreditace Diplom Nemocnice roku 2008 očima pacientů Diplom Nemocnice roku 2008 dle finančního zdraví