Facebook
Pridat stránku do oblíbených
Mapa stránek
Hlavní strana
19/02/2015
Oslavili své 91. životní jubileum

Nemocnice Jindřichův Hradec a.s. kromě významné lůžkové léčebné péče poskytuje na dvanácti lůžkách sociální péči klientům, kteří vzhledem ke svému zdravotnímu stavu nejsou schopni samostatné existence. Služba je jim poskytována jen do doby, kdy se o ně může starat osoba blízká, nebo je jim zajištěn pobyt v některém ze zařízení sociálních služeb.

Díky velikosti oddělení, útulnému prostředí, neustálému kontaktu klientů s personálem, který o ně pečuje 24 hodin denně, se mezi nimi vytváří hřejivé a často hluboké vztahy.

Pomoc při osobní hygieně, při stravování, různé sociálně terapeutické činnosti, ale především hry a sdílení, vytvářejí osobní pouta.

A když má klient přejít do jiného dlouhodobého sociálního zařízení a nebo prožívá své životní jubileum, pak je z toho buď velké loučení, nebo dojemná oslava.

V tomto týdnu se na jednom z pokojů Sociálních lůžek dožili svého devadesátého-prvního výročí dva muži – dnes už kamarádi. ( 16.2. a 18.2.2015),

Příjemný prožitek jim za vedení nemocnice přišli zpěvem, gratulacemi a dárkem dopřát vedoucí sociální péče Mgr.Michaela Švobová, vedoucí sestra oddělení Blanka Burešová a nemocniční kaplan Mgr. Benjamin Kraus.

Oslavenci s dojetím děkovali za přání a dlouhodobou laskavou péči personálu a vedoucích.

Benjamin Kraus

Fotogalerie

Oslavili své 91. životní jubileumOslavili své 91. životní jubileumOslavili své 91. životní jubileumOslavili své 91. životní jubileum

Copyright © 2011 - 2019 Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

Kontakt Mapa stránek Facebook

Certifikáty a osvědčení:
AAA Czech Stability Award certifikat_akreditace_2015 5.místo_absolutní_vítěz_ČR_NEMOCNICE JINDŘICHŮV HRADEC, A.S. 3.místo v kraji_zaměstnanci_Nemocnice Jindřichův Hradec 2.místo v kraji_pacienti_ČR_hospitalizovaní_Nemocnice Jindřichův Hradec,... 1.místo v kraji_pacienti_ČR_ambulantní_Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.... Ocenění "Nemocnice ČR 2014 očima hospitalizovaných pacientů - 1. místo 2.místo v kraji pacienti ČR ambulantní Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. Certifikát o udělení akreditace Diplom Nemocnice roku 2008 očima pacientů Diplom Nemocnice roku 2008 dle finančního zdraví