Facebook
Pridat stránku do oblíbených
Mapa stránek
Hlavní strana
14/03/2014
Onkologie dostala další infúzní křesla

Započatá výměna infúzních křesel na onkologickém oddělení v nemocnici v Jindřichově Hradci úspěšně pokračuje. Jak jsme Vás informovali v červenci loňského roku, za významného přispění sponzorů se v roce 2013 podařilo zakoupit 2 nová křesla.

V letošním roce mohla nemocnice díky finanční podpoře banky Waldviertler Sparkasse Bank AG a Nadačního fondu rozvoje města Jindřichův Hradec pokračovat v započaté obnově těchto speciálních křesel a výměny dostála další dvě křesla v celkové hodnotě 132 442 Kč. Waldviertler Sparkasse Bank AG a Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec finančně přispěly ke zlepšení vybavení onkologického oddělení i v loňském roce, čehož si vedení nemocnice, personál i pacienti velmi váží.

Ředitel nemocnice ing. Miroslav Janovský pozval dne 20. března 2014 zástupce těchto dvou organizací na společné setkání, aby jim oficiálně poděkoval za finanční pomoc, díky které mohl být nákup speciálních křesel uskutečněn. Součástí tohoto setkání bude i návštěva onkologického stacionáře nemocnice.

Management nemocnice předpokládá, že se podaří sehnat další sponzory a dokončit výměnu dalších 4 křesel, což přispěje nejen ke zlepšení pohodlí pacientů při chemoterapii, ale i ke zlepšení pracovních podmínek pro personál onkologického stacionáře.

Copyright © 2011 - 2019 Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

Kontakt Mapa stránek Facebook

Certifikáty a osvědčení:
AAA Czech Stability Award certifikat_akreditace_2015 5.místo_absolutní_vítěz_ČR_NEMOCNICE JINDŘICHŮV HRADEC, A.S. 3.místo v kraji_zaměstnanci_Nemocnice Jindřichův Hradec 2.místo v kraji_pacienti_ČR_hospitalizovaní_Nemocnice Jindřichův Hradec,... 1.místo v kraji_pacienti_ČR_ambulantní_Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.... Ocenění "Nemocnice ČR 2014 očima hospitalizovaných pacientů - 1. místo 2.místo v kraji pacienti ČR ambulantní Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. Certifikát o udělení akreditace Diplom Nemocnice roku 2008 očima pacientů Diplom Nemocnice roku 2008 dle finančního zdraví