Facebook
Pridat stránku do oblíbených
Mapa stránek
Hlavní strana
24/06/2014
Nové umístění ambulancí

Ortopedická ambulance byla přesunuta z dočasného umístění ve starém pavilonu D do přízemí pavilonu E (mezi interní a chirurgické ambulance).

Ortopedická ambulance na vyšetřování dětských kyčlí zůstává v přechodných prostorách na starém pavilonu D v 1. patře – bývalé ortopedicko-traumatologické oddělení.

Neurologická ambulance EMG je nyní umístěná v prostorách polikliniky, 2. nadzemní podlaží, číslo dveří 2.74.

Speciální ambulance chirurgie (onkochirurgická, mamární, proktologická) dříve umístěné v přízemí pavilonu E jsou nyní přestěhovány do 1. nadzemního podlaží polikliniky.

Copyright © 2011 - 2019 Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

Kontakt Mapa stránek Facebook

Certifikáty a osvědčení:
nemjh_certifikat_hospitalizovani_pacienti_kraj_2018 nemjh_certifikat_ambulantni_pacienti_kraj_2018 nemjh_certifikat_ambulantni_pacienti_cr_2018 AAA Czech Stability Award certifikat_akreditace_2015 5.místo_absolutní_vítěz_ČR_NEMOCNICE JINDŘICHŮV HRADEC, A.S. 3.místo v kraji_zaměstnanci_Nemocnice Jindřichův Hradec 2.místo v kraji_pacienti_ČR_hospitalizovaní_Nemocnice Jindřichův Hradec,... Ocenění "Nemocnice ČR 2014 očima hospitalizovaných pacientů - 1. místo 2.místo v kraji pacienti ČR ambulantní Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. Certifikát o udělení akreditace Diplom Nemocnice roku 2008 očima pacientů Diplom Nemocnice roku 2008 dle finančního zdraví