Facebook
Pridat stránku do oblíbených
Mapa stránek
Hlavní strana
02/02/2018
Nové bistro v areálu Nemocnice Jindřichův Hradec bude sloužit pacientům i široké veřejnosti

Dnes v pátek 2. února zahájilo provoz nově zřízené bistro v areálu Nemocnice Jindřichův Hradec. Sloužit bude nejen pacientům a zaměstnancům nemocnice, ale i široké veřejnosti.


„Tímto krokem pokračujeme v realizaci strategie dalšího zkvalitňování služeb poskytovaných pacientům, a to nejen těm hospitalizovaným, ale i pacientům v ambulantní péči,“
uvádí ředitel nemocnice Ing. Miroslav Janovský.

Na bistro byla přebudována budova č. 2, která dříve sloužila jako zázemí zdravotnické dopravní služby. Jedná se o objekt u starého vjezdu do nemocnice. Bistro tak bude přístupné jak z nemocničního areálu, tak z ulice U Nemocnice.

Otevírací doba bude pondělí až pátek od 6.30 hodin do 17.00 hodin, v sobotu a neděli pak od 10.00 hodin do 16.00 hodin.

V nabídce budou vybrané druhy svačinových polévek, a to po celý den, sekaná pečeně, vybrané druhy salátů, denně čerstvé pečivo, výrobky studené kuchyně, některé druhy zákusků a dezertů k dobré kávě, výběr nealkoholických nápojů. Dále vybrané druhy sladkého pečiva a cukrovinek.

V letních měsících si pak budou moci zákazníci pochutnat na točené zmrzlině.

Copyright © 2011 - 2019 Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

Kontakt Mapa stránek Facebook

Certifikáty a osvědčení:
AAA Czech Stability Award certifikat_akreditace_2015 5.místo_absolutní_vítěz_ČR_NEMOCNICE JINDŘICHŮV HRADEC, A.S. 3.místo v kraji_zaměstnanci_Nemocnice Jindřichův Hradec 2.místo v kraji_pacienti_ČR_hospitalizovaní_Nemocnice Jindřichův Hradec,... 1.místo v kraji_pacienti_ČR_ambulantní_Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.... Ocenění "Nemocnice ČR 2014 očima hospitalizovaných pacientů - 1. místo 2.místo v kraji pacienti ČR ambulantní Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. Certifikát o udělení akreditace Diplom Nemocnice roku 2008 očima pacientů Diplom Nemocnice roku 2008 dle finančního zdraví