10/10/2016 Nová výdejní část Lékárny Nemocnice Jindřichův Hradec

Nemocnice Jindřichův Hradec otvírá nové pracoviště své lékárny – druhou výdejní část pro veřejnost.

Je umístěná u hlavního vjezdu do nemocnice u kruhového objezdu z ulic Vídeňská a Jáchymova.

Toto pracoviště s dobrou dostupností je k dispozici všem pacientům, především však zajistí bezprostřední lékárenskou péči pacientům ambulancí umístěných v pavilonu E jindřichohradecké nemocnice a těm, kteří procházejí hlavním vchodem nemocnice.

Kromě výdeje běžných i speciálních léků předepisovaných na recept, volně prodejných léků a potravinových doplňků se lékárna specializuje na prodej zdravotnických pomůcek i jejich výdej na předpis. Pacienti si mohou nejen vybrat ze širokého sortimentu, ale i objednat pomůcku ze širší katalogové nabídky nebo podle vlastních požadavků, vše pak pohodlně vyzkoušet v příjemných k tomu určených prostorech. Další službou pacientům jsou krátkodobé zápůjčky vybraných pomůcek.

V této souvislosti nemocnice ukončila provozování prodejny zdravotnických potřeb Zelená Hvězda.

Otvírací doba lékárny je 7:30 až 17:00 hod.

Léky i pomůcky je možné objednat i předem telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu, většina objednávek je vykrytá do druhého pracovního dne.

Platit v lékárně lze v hotovosti, platební kartou, poukázkou Sodexo (Vital pass, Flexi pass, Flexi card, Dárkový pass), organizace i bankovním převodem.