Facebook
Pridat stránku do oblíbených
Mapa stránek
Hlavní strana
10/12/2014
Mikulášská nadílka

V Nemocnici Jindřichův Hradec, a.s. proběhla v pátek 5.12.2014 ve spolupráci se střední zdravotnickou školou v Jindřichově Hradci mikulášská nadílka na odděleních následné a rehabilitační péče, oddělení sociálních lůžek a dětském oddělení.

Pacienti na pokojích zpívali a říkali básničky, za které od andělů dostali sladkou odměnu, kterou vyrobili sami studenti střední zdravotnické školy. Pro pacienty to byla příjemná změna, která vedla k odpoutání myšlenek od jejich nemoci a navodila příjemnou atmosféru.

Fotogalerie

Mikulášská nadílka v NJHMikulášská nadílka v NJHMikulášská nadílka v NJH

Copyright © 2011 - 2019 Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

Kontakt Mapa stránek Facebook

Certifikáty a osvědčení:
AAA Czech Stability Award certifikat_akreditace_2015 5.místo_absolutní_vítěz_ČR_NEMOCNICE JINDŘICHŮV HRADEC, A.S. 3.místo v kraji_zaměstnanci_Nemocnice Jindřichův Hradec 2.místo v kraji_pacienti_ČR_hospitalizovaní_Nemocnice Jindřichův Hradec,... 1.místo v kraji_pacienti_ČR_ambulantní_Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.... Ocenění "Nemocnice ČR 2014 očima hospitalizovaných pacientů - 1. místo 2.místo v kraji pacienti ČR ambulantní Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. Certifikát o udělení akreditace Diplom Nemocnice roku 2008 očima pacientů Diplom Nemocnice roku 2008 dle finančního zdraví