Facebook
Pridat stránku do oblíbených
Mapa stránek
Hlavní strana
08/04/2014
Jarní hudební vystoupení 3. MŠ – „U Billy“

Již po několikáté do naší nemocnice přišel zpříjemnit pobyt klientů na Oddělení sociálních lůžek a na Oddělení následné péče Hudebně pohybový kroužek ze 3. MŠ – „U Billy“, který vedou paní učitelky Jaroslava Dvořáková a Naděžda Vetýšková.
Děti si připravily vystoupení plné zpívání, tančení i říkanek. Svým nádherným, radostným projevem potěšily nejen pacienty, ale i personál. Touto cestou bychom jim i rádi poděkovali, neboť jsme se opět přesvědčili, že je krásné vidět stáří očima dětí a naopak.

Naši klienti se mohou už nyní těšit na tradiční velikonoční koncertování.
Ve středu 16. 4. 2014 v 9. 30 přijde na Oddělení sociálních lůžek Pěvecký sbor Lyra ze Základní školy Větrná, který vede paní učitelka J. Bubnová.

Na květen je připravené vystoupení pěveckých sborů Novadomus a Novadomáček.

Fotogalerie

Vystoupení 3. MŠ v Nemocnici Jindřichův HradecVystoupení 3. MŠ v Nemocnici Jindřichův HradecVystoupení 3. MŠ v Nemocnici Jindřichův Hradec

Copyright © 2011 - 2019 Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

Kontakt Mapa stránek Facebook

Certifikáty a osvědčení:
AAA Czech Stability Award certifikat_akreditace_2015 5.místo_absolutní_vítěz_ČR_NEMOCNICE JINDŘICHŮV HRADEC, A.S. 3.místo v kraji_zaměstnanci_Nemocnice Jindřichův Hradec 2.místo v kraji_pacienti_ČR_hospitalizovaní_Nemocnice Jindřichův Hradec,... 1.místo v kraji_pacienti_ČR_ambulantní_Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.... Ocenění "Nemocnice ČR 2014 očima hospitalizovaných pacientů - 1. místo 2.místo v kraji pacienti ČR ambulantní Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. Certifikát o udělení akreditace Diplom Nemocnice roku 2008 očima pacientů Diplom Nemocnice roku 2008 dle finančního zdraví