Facebook
Pridat stránku do oblíbených
Mapa stránek
Hlavní strana
04/07/2014
I v nemocnici může být veselo

Písně různých žánrů s doprovody kytar a harmoniky i recitace potěšily pacienty Oddělení následné péče i Léčebny dlouhodobě nemocných naší nemocnice.

Dvaadvacet sličných studentek a třech mladíků Střední zdravotnické školy v Jindřichově Hradci, pod vedením jejich obětavého učitele Antonína Hurycha, nacvičilo a spontánně prezentovalo kulturní pásmo jako předprázdninový dárek těm, kteří musí delší čas trávit v nemocnici.

Kromě potlesku byly vidět rozzářené oči pacientů a při loučení byla slyšet slova díků.

Copyright © 2011 - 2019 Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

Kontakt Mapa stránek Facebook

Certifikáty a osvědčení:
AAA Czech Stability Award certifikat_akreditace_2015 5.místo_absolutní_vítěz_ČR_NEMOCNICE JINDŘICHŮV HRADEC, A.S. 3.místo v kraji_zaměstnanci_Nemocnice Jindřichův Hradec 2.místo v kraji_pacienti_ČR_hospitalizovaní_Nemocnice Jindřichův Hradec,... 1.místo v kraji_pacienti_ČR_ambulantní_Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.... Ocenění "Nemocnice ČR 2014 očima hospitalizovaných pacientů - 1. místo 2.místo v kraji pacienti ČR ambulantní Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. Certifikát o udělení akreditace Diplom Nemocnice roku 2008 očima pacientů Diplom Nemocnice roku 2008 dle finančního zdraví