Facebook
Pridat stránku do oblíbených
Mapa stránek
Hlavní strana
30/06/2015
Den dárců krve v NJH

Dne 17.6 2015 proběhl v Nemocnici Jindřichův Hradec, a.s., Světový den dárců krve za účasti zástupců krajské pobočky VZP v Jindřichově Hradci, Českého červeného kříže (ČČK) v Jindřichově Hradci ve spolupráci s vedoucí Mgr. Lenou Kalábovou a podpory rádia Radiožurnál.

Pro dárce stávající i nové byl vytvořen program, kdy NJH vyšetřila dárcům krev na cholesterol ve spolupráci s OKB. ČČK nabízel měření tělesného tuku a výživové poradenství. Krajská pobočka VZP nabízela dárcům drobné dárky a pojištěnci VZP měli od asistentek zajištěny bonusy této pojišťovny.

Díky osvětě českého rozhlasu Radiožurnál se podařilo získat 13 nových bezpříspěvkových dárců krve a do registru dárců kostní dřeně se přihlásilo 7 nových dárců.

Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. si velmi váží těchto dárců, kteří darují to nejcennější, co mají – SVOU KREV, pro záchranu dalšího lidského života.

Fotogalerie

IMG_0094IMG_0105IMG_0104IMG_0099

Copyright © 2011 - 2019 Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

Kontakt Mapa stránek Facebook

Certifikáty a osvědčení:
AAA Czech Stability Award certifikat_akreditace_2015 5.místo_absolutní_vítěz_ČR_NEMOCNICE JINDŘICHŮV HRADEC, A.S. 3.místo v kraji_zaměstnanci_Nemocnice Jindřichův Hradec 2.místo v kraji_pacienti_ČR_hospitalizovaní_Nemocnice Jindřichův Hradec,... 1.místo v kraji_pacienti_ČR_ambulantní_Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.... Ocenění "Nemocnice ČR 2014 očima hospitalizovaných pacientů - 1. místo 2.místo v kraji pacienti ČR ambulantní Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. Certifikát o udělení akreditace Diplom Nemocnice roku 2008 očima pacientů Diplom Nemocnice roku 2008 dle finančního zdraví