Facebook
Pridat stránku do oblíbených
Mapa stránek
Hlavní strana
Canisterapie

Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. se snaží aktivně zapojit a zpříjemnit pobyt pacientů a to s využitím aktivizačních programů.

Canisterapie
Novým programem, který naše nemocnice zavedla je canisterapie ve spolupráci s výcvikovým sdružením HAFÍK, o.s. Jedná se o léčebný kontakt psa a člověka, kdy je uplatňována metoda pozitivního psychosociálního a fyziorehabilitačního působení na pacienty prostřednictvím speciálně cvičeného a vedeného psa. Canisterapie jako forma aktivizační činnosti, která v naší nemocnici probíhá 2 x týdně na oddělení následné intenzivní péče, oddělení sociálních lůžek, dětského oddělení, odděleních následné a rehabilitační péče je tato aktivita velmi oblíbená a přináší pacientům radost a motivaci pro další činnosti.

Copyright © 2011 - 2019 Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

Kontakt Mapa stránek Facebook

Certifikáty a osvědčení:
nemjh_certifikat_hospitalizovani_pacienti_kraj_2018 nemjh_certifikat_ambulantni_pacienti_kraj_2018 nemjh_certifikat_ambulantni_pacienti_cr_2018 AAA Czech Stability Award certifikat_akreditace_2015 5.místo_absolutní_vítěz_ČR_NEMOCNICE JINDŘICHŮV HRADEC, A.S. 3.místo v kraji_zaměstnanci_Nemocnice Jindřichův Hradec 2.místo v kraji_pacienti_ČR_hospitalizovaní_Nemocnice Jindřichův Hradec,... Ocenění "Nemocnice ČR 2014 očima hospitalizovaných pacientů - 1. místo 2.místo v kraji pacienti ČR ambulantní Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. Certifikát o udělení akreditace Diplom Nemocnice roku 2008 očima pacientů Diplom Nemocnice roku 2008 dle finančního zdraví