Facebook
Pridat stránku do oblíbených
Mapa stránek
Hlavní strana
20/11/2012
Antibiotický týden

Zajímá Vás, proč se antibiotika musí užívat v pravidelných intervalech, proč musíte užívat celou předepsanou dávku, přestože se Vám ulevilo?

Přijďte si v týdnu od 19. do 23. listopadu pro odpověď do naší lékárny.

Lékárna Nemocnice Jindřichův Hradec se připojila k akci Antibiotický týden v prostředí lékáren pořádaný ve spolupráci České lékárnické komory, Státního zdravotního ústavu, Farmaceutické fakulty v Brně, Světová zdravotnická organizace a Mladí lékárníci. Akce navazuje na Evropský antibiotický den a jejím účelem je zvýšit informovanost obyvatelstva o správných zásadách užívání antibiotik.


Další důležité informace
www.lekarnici.cz
www.mzcr.cz

Copyright © 2011 - 2019 Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

Kontakt Mapa stránek Facebook

Certifikáty a osvědčení:
AAA Czech Stability Award certifikat_akreditace_2015 5.místo_absolutní_vítěz_ČR_NEMOCNICE JINDŘICHŮV HRADEC, A.S. 3.místo v kraji_zaměstnanci_Nemocnice Jindřichův Hradec 2.místo v kraji_pacienti_ČR_hospitalizovaní_Nemocnice Jindřichův Hradec,... 1.místo v kraji_pacienti_ČR_ambulantní_Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.... Ocenění "Nemocnice ČR 2014 očima hospitalizovaných pacientů - 1. místo 2.místo v kraji pacienti ČR ambulantní Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. Certifikát o udělení akreditace Diplom Nemocnice roku 2008 očima pacientů Diplom Nemocnice roku 2008 dle finančního zdraví