Facebook
Pridat stránku do oblíbených
Mapa stránek
Hlavní strana
21/11/2018
Antibiotický týden v nemocniční lékárně

Nemocniční lékárna se připojila ke kampani podporované Českou lékárnickou komorou.

Již po deváté se letos ve dnech 19. – 25. listopadu uskuteční Antibiotický týden v prostředí lékáren, který patří mezi každoroční kontaktní kampaně lékárníků směrované na pacienty. Cílem Antibiotického týdne je upozornit na nebezpečí tzv. antibiotické rezistence, která by mohla vzhledem k nesprávnému užívání antibiotik a nedostatečnému vývoji nových léků znamenat problém nevyléčitelných infekcí pro budoucí generace.

Letošní ročník zaměříme na dětské pacienty a problematiku antibiotických sirupů. I když je letošní ročník zaměřený na dětské pacienty, rádi zodpovíme jakékoliv dotazy týkající se správného užívání antibiotik, jejich kombinací s dalšími léky i podpůrnými přípravky. Ptát se můžete osobně nebo telefonicky jak v lékárně uvnitř areálu nemocnice (tel.: 384 376 447), tak v lékárně u kruhového objezdu (tel.: 384 376 240).

nemjh_lek_atb_tyden

Copyright © 2011 - 2019 Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

Kontakt Mapa stránek Facebook

Certifikáty a osvědčení:
nemjh_certifikat_hospitalizovani_pacienti_kraj_2018 nemjh_certifikat_ambulantni_pacienti_kraj_2018 nemjh_certifikat_ambulantni_pacienti_cr_2018 AAA Czech Stability Award certifikat_akreditace_2015 5.místo_absolutní_vítěz_ČR_NEMOCNICE JINDŘICHŮV HRADEC, A.S. 3.místo v kraji_zaměstnanci_Nemocnice Jindřichův Hradec 2.místo v kraji_pacienti_ČR_hospitalizovaní_Nemocnice Jindřichův Hradec,... Ocenění "Nemocnice ČR 2014 očima hospitalizovaných pacientů - 1. místo 2.místo v kraji pacienti ČR ambulantní Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. Certifikát o udělení akreditace Diplom Nemocnice roku 2008 očima pacientů Diplom Nemocnice roku 2008 dle finančního zdraví