10/04/2015 2. ročník „Do práce na kole“

Do práce na kole je soutěž, která je již pátým rokem organizována iniciativou Auto*Mat. Město Jindřichův Hradec se do projektu letos zapojuje podruhé.

Hlavním koordinátorem a sponzorem je Město Jindřichův Hradec, spoluorganizátorem kavárna FotoCafé a JHK Jindřichův Hradec, hlavním propagátorem Hradeczije.cz.

Akce bude probíhat v měsíci květnu, pro účast je nutné vytvořit tým (2-5členů) a zaregistrovat se na stránkách www.dopracenakole.net do konce dubna.

Novinkou letošního ročníku je nadační akce Čím víc šlapu, tím víc pomáhám, jedná se o podporu Romana Pišného, který si i přes své vážné svalové onemocnění nenechal vzít radost ze sportovního dění. Podpora probíhá ve spolupráci s Nadačním fondem rozvoje města Jindřichův Hradec.

Díky podpoře vedení nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. se můžeme zúčastnit i my. Pojďme změřit své síly, porovnat naši houževnatost a vytrvalost a podpořit dobrou věc.

Firemní koordinátor za Nemocnici Jindřichův Hradec, a.s.
Mgr. Zuzana Srchová
ZuzanaSrchova@seznam.cz