Facebook
Pridat stránku do oblíbených
Mapa stránek
Hlavní strana
10/04/2015
2. ročník „Do práce na kole“

Do práce na kole je soutěž, která je již pátým rokem organizována iniciativou Auto*Mat. Město Jindřichův Hradec se do projektu letos zapojuje podruhé.

Hlavním koordinátorem a sponzorem je Město Jindřichův Hradec, spoluorganizátorem kavárna FotoCafé a JHK Jindřichův Hradec, hlavním propagátorem Hradeczije.cz.

Akce bude probíhat v měsíci květnu, pro účast je nutné vytvořit tým (2-5členů) a zaregistrovat se na stránkách www.dopracenakole.net do konce dubna.

Novinkou letošního ročníku je nadační akce Čím víc šlapu, tím víc pomáhám, jedná se o podporu Romana Pišného, který si i přes své vážné svalové onemocnění nenechal vzít radost ze sportovního dění. Podpora probíhá ve spolupráci s Nadačním fondem rozvoje města Jindřichův Hradec.

Díky podpoře vedení nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. se můžeme zúčastnit i my. Pojďme změřit své síly, porovnat naši houževnatost a vytrvalost a podpořit dobrou věc.

Firemní koordinátor za Nemocnici Jindřichův Hradec, a.s.
Mgr. Zuzana Srchová
ZuzanaSrchova@seznam.cz

Copyright © 2011 - 2019 Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

Kontakt Mapa stránek Facebook

Certifikáty a osvědčení:
AAA Czech Stability Award certifikat_akreditace_2015 5.místo_absolutní_vítěz_ČR_NEMOCNICE JINDŘICHŮV HRADEC, A.S. 3.místo v kraji_zaměstnanci_Nemocnice Jindřichův Hradec 2.místo v kraji_pacienti_ČR_hospitalizovaní_Nemocnice Jindřichův Hradec,... 1.místo v kraji_pacienti_ČR_ambulantní_Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.... Ocenění "Nemocnice ČR 2014 očima hospitalizovaných pacientů - 1. místo 2.místo v kraji pacienti ČR ambulantní Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. Certifikát o udělení akreditace Diplom Nemocnice roku 2008 očima pacientů Diplom Nemocnice roku 2008 dle finančního zdraví